Tu jestes: / home / Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego Centrum-BHP Protekt Sp. z o.o.Właścicielem sklepu internetowego jest Firma :
P.P.H.U PROTEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul.Browarna 90,  82-300 Elbląg
NIP: 578-25-65-657 REGON: 170033105

 1. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówień. Składając zamówienie Klient zawiera z naszą firmą umowę, oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez P.P.H.U PROTEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
 2. Poprzez złożenie zamówienia Klient akceptuje wszystkie warunki umowy i niniejszego regulaminu.
 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 4. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą realizowane.
 5. Prosimy dodatkowo o podanie przez Zamawiającego adresu e-mail, numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego, pod którymi będzie możliwość potwierdzenia zamówienia i ewentualnego omówienia jego realizacji.
 6. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia wzbudzającego wątpliwości.
 7. Na życzenie klientów wystawiamy faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT na zakupiony towar należy podać numer identyfikacji podatkowej NIP w formularzu zamówienia. Zamawiający upoważnia firmę P.P.H.U PROTEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością do wystawiania faktury bez podpisu odbiorcy. Wysyłamy oryginał faktury wraz z zamówionym towarem.W innym przypaku wystawiamy paragon.
 8. Zamówione towary są dostarczane do klienta w postaci przesyłki pocztowej lub kurierskiej. .
 9. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj wynosi od 2 do 14 dni roboczych i zależy od wyboru rodzaju przesyłki i od tego, czy zamówiony towar jest aktualnie w magazynie. W przypadku gdyby nie było możliwości realizacji zamówienia w wyżej wymienionym terminie poinformujemy Zamawiającego o tym fakcie pod wskazany przez Niego numer telefonu lub adres e-mail.
 10. Zamówienia są realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
 11. Zamówione towary dostarczane są pod adres wskazany przez Zamawiającego.
 12. Zapłata za towar uiszczana jest gotówką spedytorowi, na poczcie przy odbiorze przesyłki, lub przelewem na nasze konto bankowe: P.P.H.U PROTEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , ul.Browarna 90, 82-300 Elbląg, PKO BP S.A. O/Elbląg,                     o numerze 16 1020 1752 0000 0002 0069 6328
 13. Zamówienie które jest opłacane przelewem bankowym będzie zrealizowane w momencie gdy pieniądze wpłyną na nasze konto i od tego momentu należy liczyć czas realizacji zamówienia wskazany powyżej.
 14. Ceny produktów na stronie Sklepu Internetowego podane są w złotych polskich (PLN).Przy poszczególnych produktach podawane są ceny:Netto – nie zawierające podatku VAT,Brutto – zawierające podatek VAT.
 15. Ceny nie zawierają kosztu przesyłki, który uzależniony jest od preferencji Klienta.
 16. Ceną ostateczną jest cena produktu brutto podana na stronie Sklepu Internetowego w chwili składania zamówienia przez Klienta powiększona o koszt dostawy, który uzależniony jest od wyboru przez Klienta rodzaju przesyłki.
 17. Nasza firma zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach produktów znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych. Zamówienia złożone przed dokonaniem tychże zmian będą realizowane na warunkach dotychczasowych.
 18. Kosztami przesyłki obciążany jest Zamawiający i należy je doliczyć dodatkowo do wartości zamówienia. Szczegółowy cennik kosztów wysyłki znajduje się w formularzu zamówienia, który wyświetli się przy składaniu zamówienie, bądź indywidualnie zostanie przez nas wyceniony.
 19. Koszt wysyłki zależy od wagi paczki, a nie od ilości zamawianych sztuk, a także od rodzaju dostawy.
 20. Formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik Poczty Polskiej S.A . lub kurier danej firmy kurierskiej.
 21. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni.
 22. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą. Zwrot zakupionego towaru w nienaruszonym stanie, bez oznak użytkowania, powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Konsument odstąpił od umowy, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze sprzedany towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.
 23. Towar trwale oznaczony haftem, nadrukiem, bądź inną formą personalizacji nie podlega zwrotowi.
 24. Konsument ponosi bezpośredni koszt zwrotu towaru.
 25. Prawo odstąpienia od umowy, nie przysługuje Przedsiębiorcy.
 26. Sprzedaż prowadzimy wyłącznie na terenie Polski.
 27. W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numery :55-236-73-36, 55-234-21-11 lub fax 55-237-43-37
o firmie | rekomendacje | galeria | przepisy bhp | aktualnosci | kontakt | Rejestracja | Regulamin sklepu |